Aktivitelere Geri Dön

2007 MİLLİ EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI HAFTASIHer yıl olduğu gibi, bu sene de 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, ilköğretim çağındaki çocukların, hem eğlenceli bir zaman geçirmeleri, hem de evcil hayvanlarla yakınlaşmalarını sağlayacak küçük bir gösteride bulunduk.

19 Nisan 2007 tarihinde, Çayyolu Necdet Seçkinöz İlköğretim okulu idaresinin organizasyonuyla gerçekleşen aktivitede, Whisky ve Rhino, muhteşem agility ve frisbee gösterilerinin yanısıra, trafik algısı ve diş fırçalama, gibi öğrencilerin hem ilgisini çeken, hem de günlük yaşamlarında her zaman hatırlayacakları eğitsel bir gösteri gerçekleştirmişlerdir.

Her yıl olduğu gibi, önümüzdeki yıllarda da, ilköğretim okullarında çocuklara yönelik eğitsel gösterilere devam edilecektir, okullarında gösteri düzenlenmesini isteyen, idareci, öğretmen veya veliler, bizlerle doğrudan irtibat kurabilirler.

İlköğretim okullarında düzenlenen gösteriler, ticari bir amaca yönelik olmadığından, tarafımızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Ancak, organizasyonu düzenleyenlerin, sokak hayvanları yararına çalışan bir kuruma, veya TEMA vakfına sembolik bir destekte bulunarak, en azından hatırlanmalarını sağlamalarıyla gösterecekleri hassasiyet, bizleri fazlasıyla memnun edecektir.

Pano

 


ASK
 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • GeriDön  AnaSayfa